Loona logo

Loona mõisa restoran

   S09163191

Loona mõis asub suurematest linnadest just niikaugel, et edevamat söögikraami taga ajamas käia ei jõua. Sestap leiab meie restorani menüüst peamiselt lihtsaid, kodukandis kättesaadavast toorainest tehtud toitusid.

Võite uskuda, väljakutsed inspireerivad! Kõige tavalisem punane peet saab veisehautise või metssea prae kõrval unustamatu maitse, kui korraks Leedri küla siirupiemandate juurde sisse põigata ja lasta sorts kadakasiirupit marinaadile lisada. Loona lambasupp aga üllatab mitmendat aastat järjest “kasukamaitse” puudumisega. Ja mõttele, et kilu võiks süüa koos maasikatega, saab tulla üksnes see, kes hommikuselt püügilt võrku jäänud kalu oma igapäevasele toidulauale praadinud-suitsutanud-soolanud juba aastakümneid. Just selliseid traditsioone me oma mõisaköögis elustame ja lisame uut värskust ammutuntud maitsetele.

Loona mõisa erinevas suuruses saalid ja kohvikuruum pakuvad mitmekesiseid võimalusi pidamaks juubelit, sünnipäevapidu või mõnd muud erilist sündmust alates 8-le inimesele. Ürituste tarbeks oleme koostanud näitliku peomenüü. Mõisas einestamist soovivatele gruppidele ja töökoosolekute tarvis pakume välja erinevaid rühmamenüüsid ja kohvipause.

Matkasellid saavad soovi korral mõisa restoranist tellida kaasa piknikupakid, et võtta kosutust Vilsandi rahvuspargi matkaradadel.

Sõpraderingis, reisikaaslasega või üksi – Vilsandi rahvuspargi vaikuses leiad kosutust alati!

Loona mõisa restoran on juunist septembrini avatud 12:00-22:00, köök on avatud kuni 21:00, teistel aegadel ettetellimisel.

Kuigi üldjuhul Loona mõisa restoranis laudade saadavusega probleeme pole, ei saa me vabade kohtade olemasolu a la carte kliendile alati garanteerida. Soovitame broneerida laua selleks loodud veebivormil või helistada ette telefonil +372 454 6510.

Jälgige ka meie Facebooki lehte operatiivse lahtiolekuinfo saamiseks, kuna ette tellitud ürituste puhul võib restoran olla suletud.

Hinnapakkumise saamiseks kirjutage meile meiliaadressil katrin@loonamanor.ee või helistage +375 5347 6336. Üheskoos leiame teie seltskonnale meelepärase lahenduse.

Lihtne, loomutruu ja lahe. Puhtalt nautimiseks!