Söök ja jook

Kohvik

Lääne-Saaremaal ringi uitades põika sisse Loona mõisa. Meie kohviku lõunamenüüst leiad pannileiva, päevasupi kalast, kanast või lambast ja valiku kohapeal valmistatud kooke ning pirukaid. Tummisemat einet hakkame serveerima kell 18:00 ja ainult ettetellimisel. Tellimus vormista meie veebivormil hiljemalt eelmisel päeval enne külaskäiku.

Erinevas suuruses saalid ja kohvikuruum võimaldavad pidada juubelit, sünnipäevapidu või mõnd muud erilist sündmust, mille tarbeks oleme koostanud peomenüü. Seltskondadele alates 8 inimesest pakume rühmamenüüd. Tellimusi gruppidele võtame vastu aastaringselt.

Loona mõisa kohvik on avatud juunist septembrini. Lahtiolekuaegu saab jälgida Loona mõisa külalistemaja Facebooki lehelt või helistades telefonil +372 5347 6336.

Hommikusöök

Hommikusööki serveerime mõisa kohvikusaalis
argipäeviti kell 8.00–10.00,
laupäeval ja pühapäeval kell 8.00–11.00.

Lähtudes hooajast ja kohalikust toidutraditsioonist oleme täiendanud skandinaavialikku hommikusööki. Nii leiate meie laualt putrusid, muna ja munarooga, jogurteid, piima, mahla, teed, kohvi, kakaod, leiba, saia või saiakesi, juustu, lihatooteid, maisihelbeid, müslit, kama, kohapeal valmistatud moose, kurki, tomatit, marju, mett.

Külalistel, kes vajavad toidutalumatuse tõttu erimenüüd, palume sellest meile eelnevalt teada anda.

Külalistemajas ööbijale on hommikusöök majutuse hinnas. Kui sa ei ööbi meil, kuid soovid tulla hommikusöögile, anna hiljemalt eelmisel päeval oma tulekust teada helistades telefonil +372 5347 6336.
Hommikusöögi hind on 12€.

Õhtusöök

Võimalus töötada suurepärase toorainega on esitanud meile väljakutse head asja mitte ära rikkuda; olgu selleks siis kivisel põllul kasvanud kartulid või rannakarjamaal peetud veised ja lambad.

Meie õhtusöögi menüüd võib pidada toekaks ja tummiseks. Siit leiab pikkpoisi, lambakotletid, mägiveise hautise, mitmelihapaja või täidetud liharullid. Kes aga armastab kergemat joont, neile pakume taimetoitu ja kala. Kalasupp, kilusalat, haugikotlet, praelest, paneeritud ahvenafilee, praetud räimefilee – valik sõltub sellest, mida meri annab. Ja kui kõhtu mahub, siis lõpetab söömaaja koduaia puuviljadest või marjadest kombineeritud magus amps.

Õhtusööke valmistame ainult ettetellimisel ja menüü varieerub päevade lõikes. Hind sõltub pearoa valikust ja jääb vahemikku 15 - 25€. Anna oma tulekust teada hiljemalt eelmisel päeval veebivormi kaudu või helista telefonil +372 5347 6336.

Lõunapaus gruppidele

Kuidas kõlab põgus põgenemine kolleegidega kontorist, et võtta väike eine? Või kerge jalasirutus ja kehakinnitus matkaseltskonnale? Pakume lõunapause keset matkapäeva või töiseid toimetusi, kui endal söögitegemiseks aega ei jätku. Toidud serveerime perestiilis - söö palju jaksad, et aga kurrud palgest ära saaks.

Kuigi oleme menüükomplektid ise kokku pannud, on need siiski näidised ja alati avatud võimalusele arvestada rühma erisoovidega. Piduliku sündmuse tähistamiseks soovitame tutvuda meie peomenüüga.

Küsi pakkumist ja telli lõunapaus meiliaadressil katrin@loonamanor.ee või helista telefonil +372 5347 6336. Üheskoos leiame teie seltskonnale meelepärase lahenduse.

Peolaud

Tule veeda meeleolukas firmapidu, sünnipäev või mõni muu tähtis sündmus Loona mõisas. Meie maalähedane mõis asub Vilsandi Rahvuspargis, eemal linnakärast keset põldude vaikust. Kostitame Teid kohalikust toorainest valmistatud maitseelamustega ja pakume hubaseid peoruume, millest suur saal mahutab ca 50 ja kaminasaal kuni 24 inimest.

Küsi menüüpakkumist ja telli peolaud meiliaadressil katrin@loonamanor.ee või helista telefonil +372 5347 6336.